Leden 2018

Spánková paralýza-tentokrát i sluchové halucinace a znásilnění

19. ledna 2018 v 17:33 | Elevado |  Spánková paralýza
Tento článek je pokračování, které jsem na blog napsal v rámci tématu týdne v září minulého roku. Proč se k tomuto tématu vracím je, že v poslední době se frekvence spánkové paralýza u mě zvýšila z jedenkrát do měsíce na jedenkrát do týdne. Příčítám to k většímu vystavení stresovým situacím, které se u mě v poslední době vyskytují a taky k brzkému vstávání a pozdnímu usínání. Ovšem co se u mě změnilo je to, že už nepiju takové množství kofeinových nápojů.
Co je zajímavé, od září minulého roku, kdy jsem poprvé o spánkové paralýze psal, tak jsem u sebe zaznamenal tři další zvláštní fenomény v rámci spánkové paralýzy, které se u mě vyskytly poprvé, a které určitě stojí za zmínku, neboť věřím, že u mnohých lidí se také vyskytli. Prvním fenoménem je zvláštní zvuk, který je velice podobný ne-li stejný jako na youtube videu, které přikládám k tomuto článku, a to v sekvenci od 0:03-0:07. Bylo to velice nepříjemné, zvlášť když tento zvuk slyšíte poprvé. Následná paralýza přešla do out-of-body fenoménu, kdy jsem vyšel z mého těla, zvuk přestal a byl jsem schopný pohybu.
Dalším fenomeném, který se u mě vyskytl, tentokráte v atypické poloze na břiše, kdy jsem se jako obvykle nemohl hýbat, a kdy jsem na mých zádech cítil tlak ženské postavy, která mě do pravého ucha pozdravila a oslovila mým jménem následované nezřetelným šepotem kolem mě. Tento fenomén se vyskytl těsně před probuzením a trval dle mého ani ne 15 sekund.
A posledním fenoménem, které je poměrně ožehavé a nepříjemně se o něm mluví, je určitý druh znásilnění ve spánkové paralýze, kdy opět se jednalo o ženskou postavu. Opět paralýza, neschopnost pohybu. Nebyl to úplný koitus, spíš se to dotýkalo mého údu a snažilo se mě to uspokojit. V odborné literatuře se tento jev popisuje jménem succubus. Určitý démon, který využívá sexuální energii daného jedince. Jaké je věděcké vysvětlení tohoto fenoménu ale skutečné nevím. Každopádně tyto tři skutečnosti byly pro mě docela nečekanou výzvou a trochu to zpochybňuje některá má věděcká vysvětlení tohoto fenoménu.